«

»

Evden Eve Nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Yapılırken Tecrübeye Önem Vermek Gerekir. Çünkü Eşyalar Hassas Nakledilmesi Gerekenlerdir. Aksi Durumda Basit Bir Hata Bile Eşyanın Kullanılmaz Hale Gelmesini Sağlayabilir. Bunun İçinde Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Tercih Ettiğiniz Firmanın Güvenilir Ve Tecrübeli Olmasına Dikkat Etmeniz Gerekiyor. Etimesgut Evden Eve Nakliyat Firmamız Size Hizmet Sunarken Tecrübeye Büyük Önem Verir Bunun İçinde Etimesgut Nakliyat Öncesinde Ekiplerimiz Evinize Gelerek Taşınması Gereken Eşyaları Detaylıca İnceler. Gerekli Olan Tüm Bilgiler Alınıp İhtiyacınız Olan Bilgilerde Sunulduktan Sonra Etimesgut Evden Eve Nakliyat Konusundaki En Ucuz Fiyatı Sizlere Bildirilir. Taşınma İçin Firmamızın Tercih Edilmesi Halinde Gerekli Olan Süreç Başlatılır Ve En Doğru Yöntemler Değerlendirilir.  Etimesgut Nakliyat Hizmeti Sırasında Yapılması Gerekenler De Şunlardır.

Evden Eve Nakliyat İçin Adresinize Yönlendirilen Ekiplerimizin Tamamı Kalifiye Ve Tecrübelidir. Bulunduğu Yerden Demonte Edilmesi Gereken Her Türlü Mobilyalar Zarar Verilmeden Sökülür. Sökülen Her Parça Kağıtlanarak İp Ve Battaniyelerle İyice Sarılır. Tüm Paketlenmiş Olan Parçalar Tekrar Özenli Bir Şekilde Ambalajlanarak Araç İçerisine Taşınmaya Uygun Hale Getirilir. Beyaz Eşyalar Kartonlara Sarılarak Onlarda Aynı Şekilde Dışarıdan Gelebilecek Her Türlü Zarara Karşı Muhafaza Altına Alınır. Üstelik Bu Şekilde Beyaz Eşyalarda Çizilme De Olmaz.

Yatak Odasında Gardırop Ve Gömme Dolap Gibi Eşyalarınız Özenli Bir Şekilde Sökülerek Paketleme İşlemi Gerçekleştirilir. Bu Sayede Eşyanız Taşınmaya Uygun Bir Hale Getirilmiş Olur.

Evden Eve Taşıma Esnasında Bardak, Porselen Tabaklar, Aksesuarlar Ve Kırılacak Olan Tüm Eşyalarınız Kabarcıklı Naylonlar Vasıtası İle Sarılır Ve Ardından Önce Kolilere Sonra İse Silindir Fıçılara Yerleştirilir. Yeni Evinize Ulaştığımızda İse Oda Da Bu Eşyalarınız Tekrar Ambalajları Sökülerek Size Teslim Edilir. Bu İşlemden Sonra Sizin Sadece Bu Tür Eşyalarınızı Raflara Yerleştirmeniz Kalacaktır.

Evden Eve Taşımacılık Esnasında Kolaylıkla Zarar Gören Ve Çizilen, Televizyon, Radyo, Müzik Seti Gibi Eşyalarınız İse Önce Battaniyeler İle Sarılır Ve Kolilere Yerleştirilir Ardından Karton İle Arasına Köpük Yerleştirilir. Bu İşlem İle Elektronik Cihazlarınızın Zarar Görmesi Engellenir.